Architektura 21szego wieku : Wywiady AD: Mehrdad Yazdani

Kilka tygodni temu byliśmy w Los Angeles w Postopolis! I zwiedziliśmy miasto, odwiedzając ciekawe praktyki.
Jedną z naszych największych niespodzianek było Yazdani Studio.
Zaczęliśmy oglądać tę firmę ze względu na ich budynki przeznaczone na projekt Ordos, więc zdecydowaliśmy się odwiedzić ich biura i przeprowadzić wywiad z dyrektorem, Mehrdadem Yazdanim.
Mehrdad Yazdani (BA Arch U Texas w Austin, M Arch at Harvard GSD) jest dyrektorem w Cannon Design, międzynarodowej firmie z wieloma biurami w USA i za granicą.
Wielkie biuro korporacyjne ze wszystkimi zaletami i wadami.
Biorąc to pod uwagę, Mehrdad założył Yazdani Studio jako małe laboratorium, które korzysta z zasięgu i zasobów dużej międzynarodowej praktyki, z elastycznością mniejszego studia projektowego.
Ta pozycja pośrednia pozwoliła Yazdani Studio pracować na kilku skalach.
Coś, co bardzo podobało mi się, gdy odwiedziłem ich biuro, to duża liczba modeli testowych, które oglądałem dla każdego projektu, co dowodzi ilości eksperymentów w praktyce.
Niektóre projekty Yazdani Studio obejmują ostatnią renowację Muzeum Tolerancji (i drugą fazę, która zostanie ukończona w następnej kolejności), Centrum Cen UCSD, nowy kampus dla Tata Motors i kilka budynków instytucjonalnych.
Yazdani Studio było również jedną z pierwszych praktyk, które rozpoczęły pracę w Ordos – przed projektem Ordos 100 – z obecnie budowaną Villa.
Również Yazdani Studio tworzy restaurację i salę koncertową, jako programy wspierające dla dzielnicy kulturalnej przewidzianej dla tego wschodzącego miasta na mongolskiej pustyni.
Wystarczająco, z moim intro.
Wystarczy obejrzeć wywiad.
Kilka zdjęć z naszej wizyty w praktyce po przerwie.
[podobne: olx polkowice, jak założyć konto na allegro, bricomarche zielona góra batorego ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bricomarche zielona góra batorego jak założyć konto na allegro olx polkowice