Architektura i nowoczesne budownictwo – Iluminacja: strefa biznesowa, projekt olimpijskiej hali / pfarré

Służąc za kulisami artystów, którzy występują w olimpijskiej hali w Monachium, można zarezerwować miejsce na konferencje, spotkania, seminaria i inne wydarzenia.
Aby spełnić ustalone wymagania dotyczące zmiennego wykorzystania obszaru biznesowego, projekt oświetlenia pfarré stworzył system, który jest równie skuteczny, gdy obszar nie ma ścianek działowych, jak w przypadku podziału na osobne obszary.
Więcej zdjęć i ich opis po przerwie.
Okrągłe niestandardowe oprawy dobrze komponują się z zakrzywioną geometrią przestrzenną i całością witryny; jego podstawowa forma odzwierciedla lustrzane kółka olimpijskie.
Ze względu na głębokość pomieszczenia ponad 10 metrów naturalne światło wpadające do pomieszczenia odgrywa ważną rolę w projektowaniu oświetlenia.
W rezultacie zalecono, aby podłoga była wykonana w jasnym kolorze, jak to możliwe, i jako silny kontrast, aby sufit miał stosunkowo ciemny kolor.
.
Andreas J.
Focke / architekturfoto.org W ścisłej współpracy z architektami opracowano 87 reflektorów światła dziennego, każdy o średnicy 2 metrów.
Reflektory mają również wpływ na akustykę i nocą przekształcają się w przestronne, jasne obiekty.
Regulowane lampy w kształcie pierścienia mogą być opcjonalnie kontrolowane pod kątem oświetlenia otoczenia lub mogą być używane jako ściemniane lampy downlight w centrum budynku, aby stworzyć lekką atmosferę z wyraźnym punktem skupienia.
.
Andreas J.
Focke / architekturfoto.org Projekt oświetlenia: projekt oświetlenia pfarré Lokalizacja: Monachium, Niemcy Drużyna: Gerd Pfarré, Katja Möbs, Katharina Schramm, Dominik Buhl Architekci: Auer + Weber + Assoziierte Twórca: SWM Services GmbH Powierzchnia: 1400 m2 Realizacja : 2009
[więcej w: olx końskie, grzejniki nowoczesne, jak założyć konto na allegro ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: grzejniki nowoczesne jak założyć konto na allegro olx końskie