Architektura: St. James S Market Development / Make Architects

Dzięki uprzejmości Make Architects St James s Market Market, zaprojektowany przez Make Architects, jest kluczowym obszarem w centrum Londynu, który zostanie wzmocniony, jeśli plany, w imieniu The Crown Estate, zostaną zatwierdzone.
Jako jeden z flagowych obiektów The Crown Estate, projekt St.
James.
S Market obejmuje przebudowę sześciu budynków na południe od Piccadilly Circus ograniczonych przez Jermyn Street, Haymarket i Regent Street.
Ponieważ duża część nowo skonfigurowanej witryny jest wolna od ruchu , witryna zostanie podzielona na znaczące ulepszenia w sferze publicznej, aby objąć nowy obszar publiczny.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Utworzone zostaną dwa bloki miejskie, zawierające 50 000 stóp kwadratowych powierzchni handlowej i usługowej na poziomie gruntu o powierzchni 211,000 m.
BREEAM Excellent.
Projekt współgra z otaczającą architekturą i zachowa fasady dziedzictwa przy ulicy Regent Street, a także echo materiałów i skali sąsiednich budynków za pomocą mieszanki solidnego i zakrzywionego kamienia, charakterystycznej dla obszaru ochrony St.
James.
.
Dzięki uprzejmości Make Architects Jonathan Mitchell, architekt projektu powiedział:.
Make jest dumny, że zaprojektował ten flagowy projekt dla The Crown Estate, który będzie kolejnym ważnym krokiem w strategii inwestycyjnej St.
James.
S.
Projekt St.
James.
S Market przedstawia wyjątkową okazję do ożywienia tego ukrytego historycznego miejsca w sercu Westminsteru.
Przez trzy lata ściśle współpracowaliśmy z English Heritage i Westminster Council, wspólnie z The Crown Estate, aby dostarczyć projekty, które odzwierciedlają ich zaangażowanie w doskonałość architektoniczną, która wzbogaca charakter i jakość tego obszaru.
Justin Nicholls, partner w Make powiedział: Stworzyliśmy całościowy projekt dla tego komercyjnego rozwoju, który sympatycznie integruje istniejące i nowe budynki i przestrzeń publiczną z charakterystyczną, ale wrażliwą architekturą. Jak sama nazwa wskazuje, Rynek św.
Jakuba był pierwotnie rynkiem zaopatrzeniowym obsługującym domy św.
Jakuba.
Po budowie Regent Street strona została nieco zapomniana, nie będąc ani St.
James, ani SoHo.
Nowa inwestycja zwróci stronę do dawnej tożsamości, służąc miejscowej ludności St.
James.
S z udogodnieniami i placem publicznym.
Komentując propozycje, Alastair Smart, szef działu rozwoju w Crown Estate, powiedział:.
Rynek Jamesa jest być może najbardziej znaczącym przedsięwzięciem, jakie kiedykolwiek podjęliśmy i opiera się na dwóch programach, które są obecnie na miejscu w ramach naszej inwestycji w St.
James.
S and Regent Street, aby zapewnić nowoczesną przestrzeń dla globalnych przedsiębiorstw.
Inwestycja Crown Estate w St.
James opiera się na statusie tego obszaru poprzez zapewnienie pierwszej klasy powierzchni rekreacyjnej dla osób mieszkających, pracujących i odwiedzających ten obszar.
[więcej w: allegro kontakt telefoniczny, olx gorzów wlkp, klimatyzacja precyzyjna ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: allegro kontakt telefoniczny olx gorzów wlkp systemy do drzwi przesuwnych śląskie