Budownictwo i architektura : SPRZĘT SOFTCORE Instalacja / Gabriele Falconi

Paolo Red Spinoni Instalacja HARDWARE SOFTCORE, zaprojektowana przez Gabriele Falconi, jest skierowana do interakcji widza, do jego zaangażowania, nawet fizycznego, jako aktora świadomego wyborów i ścieżek.
O monumentalnej wielkości, jego modułowa instalacja zrodziła się z pomysłu zastosowania standardowego systemu rusztowań, który jest wykonany z błyszczącej stali ocynkowanej, powtarzającej się i montującej w kierunku pionowym i poziomym.
Wykorzystanie elementu konstrukcyjnego, najprostszego, spadło do nietypowego, różne, niejednoznaczne kształty.
Dla szkieletu dużej jaszczurki, katedry z wieloma nawami, międzygwiezdnego statku kosmicznego.
Wszystko, co tu się tutaj dzieje, jest wielorakie i samo się przekształca, poczynając od tymczasowych do monumentalnych form, przecząc jego przesłankom.
I znalezienie jej atrakcyjnej strony w sprzęcie budowlanym..
.
Falconi.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Rezultatem jest postmodernistyczny efemeryczny pomnik, w którym metalowe zwoje tworzą niezwykłe kształty, czasem masywne jak wzniesione ściany, czasem wyryte w cienkich sylwetkach; praca.
pożera.
przestrzeń i odrzuca inną, w rozległej i imponującej dyspozycji portali, poziomych prądów, przekątnych, żwirowych osłon i barier ochronnych, podstawowych płyt: metalowych elementów, które tworzą pojedyncze ciało, które ma ogromny szkielet, kończyny i bijące serce, prawdziwe centrum instalacja.
Scena została.
Zamieszkana.
podczas Festiwalu z występami muzycznymi i artystycznymi, z udziałem publiczności i był przedmiotem specjalnych warsztatów fotograficznych, otwartych dla wszystkich, koordynowanych przez Paolę Cavalli, nauczycielkę w Technik Fotografii na LABA.
.
Paolo Red Spinoni Architekt: Gabriele Falconi Lokalizacja: Castello di Brescia, Brescia, Włochy Materiały konstrukcyjne i instalacja: GF Ponteggi Srl Oświetlenie: Scena Urbana Srl Tekstylia: Cittadini Spa Specjalne podziękowania: Falegnameria Inganni, Helios Srl, Galeria sztuki Fabio Paris Specjalne wsparcie: Musn .
l Klient: Musical Zoo Festival Łączny obszar: ok.
150 mkw Termin realizacji: lipiec 2012.
Paolo Red Spinoni
[więcej w: współczynniki przenikania ciepła, bricoman gazetka, cechy rokoko ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bricoman gazetka cechy rokoko współczynniki przenikania ciepła