Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Sports Architecture Part II

Imponujący stadion może być dobrze znany na całym świecie.
Najnowszym przykładem jest Bird s Nest w Pekinie.
Tak więc, aby ukończyć w tym tygodniu Round Up, przedstawiamy Wam naszą drugą część wcześniej znanej architektury sportowej.
Ośrodek Sportu i Rekreacji / ACXT Projekt został opracowany w ramach planu przekształcenia i regeneracji górniczego obszaru wydobycia węgla w Asturii, po głębokim kryzysie w sektorze, który do tej pory stanowił główne źródło bogactwa: kopalnie węgla.
Zrozumieliśmy, że w tym kontekście budynek powinien mieć charakter symboliczny, z przełomu wieków, wyznaczając punkt zwrotny w życiu zagłębia Asturii (czytaj więcej.) La Pe.
A Multi-Sport Pavillion / Coll -Barreu Arquitectos Kompleks sportowy to nierówna objętość, która spełnia wiele warunków, które współistnieją w partii.
Półprzezroczyste ogrodzenie z czarnego betonu i szkła stara się reagować na różne sytuacje powstałe pomiędzy przekształconym miastem mieszkalnym a naturalnym zboczem głęboko dotkniętym przez industrializację.
Budynek generuje małe przestrzenie zewnętrzne i puste wnętrza (czytaj więcej.) Centrum Sportu i Kultury / Dorte Mandrup + b & k brandlhuber & co Konstrukcja budynku składa się ze stali i drewna pokrytego opalizującymi poliwęglanowymi panelami o niskiej wartości współczynnika przenikania ciepła.
Ta półprzezroczysta pokrywa zapewnia doskonałe warunki światła dziennego, a w nocy struktura wygląda jak świecący kryształ.
Budynek będzie używany do różnych codziennych zajęć sportowych i kulturalnych, takich jak koncerty i przedstawienia teatralne.
Dynamiczny krajobraz wewnątrz pozwala na różne działania (czytaj więcej.) + 5 Higueritas Sport Centre / GBGV Arquitectos Położony w gęstym obszarze metropolitalnym pomiędzy dzielnicami Santa Cruz i La Laguna, ten budynek zawiera obiekty sportowe, które wypełniają brak sprzętu.
Wymagany program jest dość złożony, aby zorganizować usługi uprawiania wielu dyscyplin sportowych, w większości zwykłych sportów dla zadaszonych kortów, takich jak koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, tenis oraz miejsce na siłownię i fitness (czytaj dalej.) Council Sport Complex / Vora Arquitectura The Council Sport Complex to budynek położony w strefie z szeregiem ważnych wydarzeń ostatnich lat, a inne są w toku.
Kompleks jest ważny dla rewitalizacji dzielnicy, która historycznie jest zaniedbanym obszarem, a także musi przyczyniać się do integracji wszystkich warstw społecznych w tym obszarze poprzez dobre samopoczucie i korzystanie z zajęć sportowych (czytaj dalej.)
[patrz też: allegro polecony inpost co to, jak założyć konto na allegro, brzoskwinia inka ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: allegro polecony inpost co to brzoskwinia inka jak założyć konto na allegro