Nowoczesna architektura : AD Round Up: Beach Houses Część II

Lato jest tutaj.
Nie ma nic lepszego niż cieszenie się słońcem i relaks w domku na plaży.
Spójrz więc na drugą część Beach Houses Round Up i wyobraź sobie, jak relaksujący byłby! TDA House / Cadaval & Sol.
-Morales Świeży dom na ekstremalną pogodę, który przekracza standardowe ograniczenia komfortu mieszkańców miasta; niedrogi dom wymagający minimalnej konserwacji; dom dla dowolnej liczby mieszkańców, elastyczny w swoich zastosowaniach i konfiguracji; dom, który może otworzyć się całkowicie na zewnątrz lub blisko siebie; dom na plaży, który można zbudować w odległym zakątku świata (czytaj dalej.) Dom w Matinhal / ARX Land jest podzielony na typowe paczki typowych kurortów, twierdząc, że jest to powierzchowny architektoniczny pomysł.
i sprzedawać zagranicznym turystom.
Dom został opracowany zgodnie z precyzyjnymi przepisami, określonymi w projekcie urbanistycznym, od odległości do granic, dostępu i całkowitej wielkości powierzchni i kubatury.
Najwyższy i najdłuższy tom znajduje się na północy (czytaj dalej.) Metamorfoza / Jose Ulloa Davet + Delphine Ding Projekt jest zorganizowany według nowej spiralnej ścieżki, która poprzez rozbudowę istniejącego pokładu i nawisu nowego pokoju , pozwala użytkownikowi przejść do dwóch nowych panoramicznych tarasów w domu.
Skórka na projekcie jest zaprojektowana jako autonomiczna jednostka, poprzez modulowane kwadratowe otwory z miarami opartymi na 30 cm.
moduł i skóra ze zmieniającym się rytmem (czytaj więcej.) + 5 Lefevre House / Longhi Architects Ten dom na plaży, położony w Punta Misterio, 117 km, jest miejscem, w którym sucha peruwiańska pustynia spotyka się z Pacyfikiem.
na południe od Limy, jest interwencją, w której integracja architektury i krajobrazu była ważnym problemem.
Dachy ogrodowe z piasku działają jak przedłużenie pustyni; Pływackie i rekreacyjne baseny łączą ocean z domem, a szklana budka zwisa z konstrukcji (czytaj więcej.) Dom Guarujá / Bernardes Jacobsen Cała idea projektu powstała, gdy odwiedził go Thiago.
Tam, na oczach klienta, naszkicował, co będzie później poprzeczną częścią tego, co było proponowane: dom wakacyjny, dla pary i ich dwójki dzieci.
Miejsce, w którym mogą często zapraszać znajomych.
Zaprojektowany jako pawilon obsługiwany tylko przez pięć filarów, z pokojami z łazienką, salonem (pomieszczeniami) (czytaj dalej.)
[przypisy: rokoko cechy, bricoman gazetka, współczynniki przenikania ciepła ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bricoman gazetka rokoko cechy współczynniki przenikania ciepła