Nowoczesna architektura : Akihisa Hirata: Tangling

Akihisa Hirata: Tangling.
Daniel Hewitt Przedstawiony w splątanej gąszczu ., japoński architekt Akihisa Hirata ujawnił swój pogląd na architekturę i ekologię, wraz z formą i funkcją, na swojej pierwszej międzynarodowej wystawie indywidualnej w The Architecture Foundation w Londynie.
Teraz na widoku, wciągająca instalacja w skali 1: 1.
.
wykrzywioną pętlę.
.
wyświetla ponad sto modeli studyjnych i szkiców koncepcyjnych, wywiad z architektem i filmy intymne oparte na jego projektach.
Wystawa otworzyła się wkrótce po otrzymaniu przez Hiratę odznaczenia Złotego Lwa na 13.
Biennale architektury w Wenecji za jego wkład, z Kumiko Inui, Sou Fujimoto i Naoya Hatakeyama, do japońskiego pawilonu, kuratorowanego przez Toyo Ito.
Kontynuuj po przerwie, aby uzyskać więcej.
Kurator Naomi Shibata i The Architecture Foundation opisują: Zainteresowane tworzeniem prostych, eleganckich i podstawowych rozwiązań geometrycznych, które naśladują i abstrakcyjne miliony lat doświadczeń.
dwuspadowe dachy, które naśladują pasma górskie, klastry mieszkaniowe, które odbijają drzewa.
Hirata rygorystycznie bada przyszłe możliwości architektury i struktury; uczynić bardziej złożonym nasze zrozumienie związku pomiędzy naturą i sztucznością, a także zwiększyć zdolność architektury do wspierania życia i wolności, poza modernizmem i XX-wieczną umocnieniem z ikonicznymi kształtami i przestrzeniami otwartymi.
Akihisa Hirata: Tangling.
Daniel Hewitt W momencie, gdy architektura i społeczeństwo szerzej kwestionują jego przyszłość, cel i relacje ze światem przyrody, wystawa będzie oferować dogłębne poszukiwanie pomysłów Hirata, demonstrując jego innowacyjne podejście formalne i wyróżniającą interpretację związku między architekturą a środowiskiem..
Akihisa Hirata: Tangling będzie dostępny w The Architecture Foundation do 17 listopada 2012.
Zobacz ekskluzywny wywiad Blogu z Hiratą na Biennale w Wenecji, a także niektóre z jego projektów, tutaj na Blogu.
[więcej w: olx końskie, bricomarche zielona góra batorego, allegro polecony inpost co to ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: allegro polecony inpost co to bricomarche zielona góra batorego olx końskie