Posts Tagged ‘Domki letniskowe Ostrowo’

Budownictwo wczoraj i dzis : Nowe Rosyjsko-Żydowskie Muzeum Tolerancji / Graft Architekci

Saturday, May 5th, 2018

Komitet ds.
Rosyjsko-Żydowskiego Muzeum Tolerancji sfinalizował niemiecką pracownię Graft Architects.
projekt nowego muzeum.
Przeszczepy.
Remont i rozbudowa zajezdni autobusowej Konstantina Mielnikowa w 1927 r. …read more

Architektura 21szego wieku : Willa ORDOS: Yazdani Studio of Cannon Design

Saturday, May 5th, 2018

Architekci: Yazdani Studio Lokalizacja: Ordos, Mongolia Wewnętrzna, Chiny Rok budowy: 2008 Rok budowy: 2009-2010 Kurator: Ai Weiwei, Pekin, Chiny Położony w południowo-zachodniej części Mongolii Wewnętrznej, w mieście Ordos, pojawia się nowa dzielnica Kaokaoshina.
dzielnica sztuki i kultury zorganizowana przez Ai Wei Wei.
Kaokaoshina jest uważana za kwitnącą destynację turystyczną, w oczekiwaniu na rozwój wymaga serii willi, w których ludzie będą mieszkać i odwiedzać, aby doświadczyć tej niesamowicie wyjątkowej części świata.
Master Plan Koncepcja Villa I opiera się na hybrydyzacji tradycyjnej obudowy Mongołów.
jurta. …read more

Nowoczesna architektura : AD Round Up: Museums Part II

Saturday, May 5th, 2018

Neue National Gallery w Berlinie / Mies van der Rohe jego budynek pochodzi z 1968 roku i jest to skok od tradycyjnego pomysłu muzealnego zamkniętego budynku z salami wystawowymi do otwartej, elastycznej przestrzeni.
Budynek ma długość 64,8 m, przy czym z każdej strony są tylko dwie stalowe kolumny, które uwalniają narożniki, nadając budynkowi lekki wygląd.
Bardzo.
Mies.
budynek, z wyraźnym i radykalnym pomysłem, na bardzo minimalną, ale szczegółową strukturę (czytaj więcej.) Muzeum Sztuki Nelson-Atkins / Architekci Steven Holl Ekspansja Muzeum Sztuki Nelsona Atkinsa łączy architekturę z krajobrazem, tworząc eksperymentalny architektura, która rozwija się dla zwiedzających, ponieważ postrzegana jest przez ruch każdego człowieka w przestrzeni i czasie. …read more

Architektura 21szego wieku : Kampus Center Ewha Univeristy / Dominique Perrault

Saturday, May 5th, 2018

W kwietniu tego roku Dominique Perrault ukończył ośrodek uniwersytecki na Uniwersytecie Ewha w Seulu w Korei.
Nowa dolina kampusu.
zapewnia zarówno Ewhaianom, jak i przyszłym uczennicom bardzo potrzebną przestrzeń do kontynuowania edukacji i usług dla studentów.
Dalszy opis projektu po przerwie.
Centrum, które rozpoczęło się od konkursu na projekt w 2004 roku, obejmuje standardowe elementy programowe, takie jak sale lekcyjne, biura administracyjne, biblioteki i kafeteria. …read more